Jaunumi

Lietots auto, tas ir vienkārši. Ja vien...

13.04.2016
Lietota auto iegāde var sniegt dažādas ieguvumus, taču pircējam jāizdara gudra izvēle. Visvieglāk to paveikt, dodot priekšroku automobiļu tirdzniecības uzņēmumam ar nopietnu pieredzi un labu reputāciju.
 
Domenikss grupas uzņēmums Baltijas Auto Centrs šajā nozarē darbojas daudzus gadus, un, lūk, dažas lietas, par ko, gatavojoties lietota auto iegādei, iesaka aizdomāties centra speciālisti.

Eksperimentus atstājiet piedzīvojumu meklētājiem
 
Ierakstiet interneta meklētājā “kā izvēlēties lietotu auto” un uzdursities plašam padomu klāstam. Lielākā daļa padomdevēju mudinās bruņoties ar krāsas biezuma mērītāju, uz potenciālā pirkuma apskati doties, līdzi ņemot draugu-skeptiķi, tehniskā stāvokļa novērtēšanai apmeklēt autoservisu, veikt izmēģinājuma braucienu un ievākt informāciju par auto vēsturi no dažādiem avotiem.
 
Tie visi ir noderīgi ieteikumi, kas tik tiešām palīdz potenciāli labu pirkumu atšķirt no šaubīga. Taču vai tie derēs pircējam, kurš ikdienā profesionāli nav saistīts ar spēkratu ekspluatāciju un remontu? Ja vien nemeklējat piedzīvojumus, eksperimentēšanu uz savu galvu labāk nemaz nesākt – pieredzes trūkums vai negodprātīga pārdevēja triki var izmaksāt pārāk dārgi.
 
Otrkārt, kādēļ vispār auto meklēt vietā, kur ir šaubas par tā izcelsmi, vēsturi vai tehnisko stāvokli? Vienkārša loģika saka priekšā, ka tas nav pareizi. 
 
Tāpēc īsākais un drošākais ceļš ir automobili izvēlēties no piedāvājuma tādā uzņēmumā, kam ir pieredze un kas par savu panākumu priekšnoteikumu uzskata labu reputāciju, kā arī sniedz papildu pakalpojumus, kas atvieglo auto uzturēšanu un remontu.
 
Tādā veidā sava nākamā automobiļa izvēli ir iespējams sākt ar pašu galveno – domājot par to, kas šķiet piemērots vai pats simpātiskākais.

Pareizi aprēķināti izdevumi
 
Cik pircēju, tik automobiļu: kāds meklē noteiktai funkcijai piemērotu uzņēmuma komercauto, cits vēlas pārsēsties reprezentablā biznesa automobilī, bet vēl kāds ilgojas izjust spēcīgas emocijas, stūrējot ekstravagantu nedēļas nogales rotaļlietu.
 
Lietoto auto tirgū pieejamā izvēle sniedz praktiski neierobežotas iespējas, taču, lai kāda būtu izvēle, vienmēr prātā jāpatur daži finansiāla rakstura apsvērumi.
 
Piemēram, automobilim visdrīzāk būs vajadzīgs otrs riepu komplekts, un, ja tam ir liela izmēra riteņu diski, tas būs visai dārgs pirkums. Otrkārt, laba prakse ir zināmu summu rezervēt auto apkopei vai nelielam remontam, tehniskajai skatei un nodevai. 
 
Treškārt, iespaidu uz tēriņiem atstās apdrošināšana, un, ja plānots izmantot līzingu, ikmēneša maksājums, protams, jāsamēro ar ienākumiem.

Garantija arī lietotiem auto
 
Ražotāja sniegtu garantiju pierasts saistīt ar jauniem automobiļiem, taču nopietns auto tirdzniecības uzņēmums to piedāvā arī lietotiem auto. Tas nozīmē, ka pircējs var nebažīties par lieliem neplānotiem izdevumiem gadījumā, ja bojāts dārgs mezgls. 
 
Turklāt, ja lietotā automobiļa apkopes veic autorizētā servisā, gan uz darbu, gan rezerves daļām attiecas divu gadu garantija, un klients bauda augstākā līmeņa apkalpošanu.

Ja jums ir papildu jautājumi par lietota auto iegādi, ar to saistītiem pakalpojumiem, izmantojiet iespēju sazināties ar Baltijas Auto Centrs konsultantiem.

Lietots auto, tas ir vienkārši. Ja vien...
Lai saņemtu jaunumus no Baltijas Auto Centra mājas lapas, reģistrējieties
ŠEIT
Mercedes-Benz
www.mercedes-benz.lv
Domenikss
www.domenikss.lv
Proven Exclusivity
Top.LV
Top Site Statistika - TopSite.lv