Jaunumi

Komerctransporta tirdzniecība Rīgā

25.05.2010

Kopš šā gada maija sākuma mazlietotu automobiļu tirgotājs Baltijas Auto Centrs atklājis mazlietota komerctransporta tirdzniecības laukumu SIA Domenikss auto tirdzniecības centrā Rīgā, Krasta ielā 34.

Mazlietota komerctransporta tirdzniecība Rīgā uzsākta ar mērķi piedāvāt klientiem ērtāku pakalpojumu saņemšanu, sniedzot iespēju vienuviet iegādāties ne tikai jaunu Mercedes-Benz vai mazlietotu jebkuras markas vieglo automobili, bet arī jaunu Mercedes-Benz vai mazlietotu jebkuras markas komerctransportu, kā arī noformēt līzingu un apdrošināšanu.

Domājot par klientu ērtībām, Baltijas Auto Centrs ir izstrādājis jaunu komisijas tirdzniecības piedāvājumu – klienta automobiļa tirdzniecību dažādos ārvalstu tirdzniecības un izsoļu interneta portālos. Automobiļus pieņemot komisijas tirdzniecībā, Baltijas Auto Centrs tiem var nodrošināt labāku pārdošanas cenu, nekā tas būtu iespējams, šos transportlīdzekļus pārdodot Latvijas tirgū. Savukārt laikā, kamēr tiek atrasts konkrētā automobiļa pircējs, klients savu auto var turpināt lietot.

Līdz ar jaunā mazlietota komerctransporta tirdzniecības laukuma atklāšanu Rīgā, mazlietota komerctransporta tirdzniecība SIA Domenikss autocentra jaunbūves teritorijā, Salaspilī, no šā gada maija ir pārtraukta.

 

Papildu informācija:
Liliāna Ozoliņa
SIA Domenikss
Komunikāciju nodaļas vadītāja
Tālr. 67099888
E-pasts: liliana.ozolina@domenikss.lv

 

Komerctransporta tirdzniecība Rīgā
Lai saņemtu jaunumus no Baltijas Auto Centra mājas lapas, reģistrējieties
ŠEIT
Mercedes-Benz
www.mercedes-benz.lv
Domenikss
www.domenikss.lv
Proven Exclusivity
Top.LV
Top Site Statistika - TopSite.lv