Jaunumi

Lietotie auto: dažādi vecumi, dažādi ieguvumi

11.07.2016
Lietoto auto pircēju un pārdevēju ērtībai tradicionāli tiek iedalīti pēc to vecuma – gadu veci, četrgadīgi un vecāki auto. Katra no grupām sniedz atšķirīgas priekšrocības, par kurām plašāk stāsta Baltijas Auto Centra speciālisti.

Jāresvāgens
Dzīvē ir daži jautājumi, uz kuriem reti kurš zina atbildi. Piemēram, kur rodas putekļi? Tāpat – no kurienes tirgū nonāk tikai gadu veci spēkrati? Kurš tikko nopircis lielisku automobili, grib to pārdot?
Par to, ka eksistē tā dēvētais jāresvāgen fenomens (no vācu valodas – gadu vecs auto), jāpateicas Mercedes-Benz. Ražotājs savulaik iedibināja kārtību, ka tā darbinieki reizi gadā uz īpaši izdevīgiem noteikumiem var iegādāties jaunu auto.
 
Ieguvēji ir visi – darbinieks 6 līdz 12 mēnešus stūrē jaunu braucamo (auto), ko izdevīgi pārdod tālāk, bet tā nākamais īpašnieks iegūst teju jaunu auto ar 20 – 25% atlaidi no tā, kas būtu jāmaksā par auto no salona. Šāda prakse Vācijas uzņēmumiem ir gana izplatīta, un tādā veidā arī Baltijas Auto Centra klāstā nonāk praktiski jauni spēkrati par salīdzinoši izdevīgām cenām.
 
Kompromiss, ar ko pircējiem ir jārēķinās – lietotam auto nevar individualizēt aprīkojumu, kas ir un paliek jaunu Mercedes-Benz pircēju privilēģija.
 
Četrgadīgie spēkrati
Nākamā lietoto auto grupa ir četrgadīgie spēkrati. Vācijā vairāk nekā puse automobiļu tiek pirkti vai nomāti uz 36 mēnešiem. Pēc šī laika perioda īpašnieki visbiežāk izvēlas iegādāties jaunu braucamo.
 
Ja automobilis ekspluatēts rūpīgi un apkopes veiktas autorizētā Mercedes-Benz servisā, tas aizvien ir teicamā stāvoklī. Taču, salīdzinot ar pilnīgi jaunu auto, tā cena būs zemāka par vidēji 50%. Izdevīgs darījums, vai ne?
 
Runājot par šī vecuma spēkratiem, vērts pieminēt pilna servisa līzingu, kas Vācijā un citās Eiropas valstīs kļūst aizvien populārāks. Klients, maksājot noteiktu ikmēneša summu, auto faktiski nomā, bet piegādājošā kompānija sniedz visaptverošu servisu, kurā ietilpst arī nogādāšana uz apkopi un pat uz tehnisko apskati. Ja dokumentos uzrādīts pilna servisa līzings, tā ir norāde uz īpaši punktuālu un kvalitatīvu uzturēšanu.
 
Vecāki auto
Baltijas Auto Centra piedāvājumā ir arī vecāka gadagājuma auto. Tie vairs neietilpst kategorijā “kā jauns” vai “gandrīz jauns”, toties dod iespēju par relatīvi nelielu summu iegādāties prestižu, kvalitatīvu spēkratu , kas pirms nonākšanas pārdošanā tiek rūpīgi pārbaudīts.
 
BAC piedāvājumā tikai kvalitatīvi automobiļi
Baltijas Auto Centra piedāvāto automobiļu kvalitāti nodrošina darbinieku pieredze un partneri ar ļoti labu reputāciju. Automobiļi tiek pirkti no uzticamiem uzņēmumiem – Mercedes-Benz dīleriem un līzinga kompānijām –, kas par auto sniedz izsmeļošu informāciju. 
 
Kad automobilis nonāk Latvijā, tam autorizētajā Mercedes-Benz servisā tiek veikta padziļināta pārbaude. Ja nepieciešams, tiek veikti papildus darbi defektu novēršanai, piemēram, nolietoto detaļu savlaicīga nomaiņa.
Tieši tāpēc, izvēloties automobili no Baltijas Auto Centra piedāvājuma, pircēji var būt droši, ka saņems auto teicamā stāvoklī. Turklāt jau tuvākajā laikā Baltijas Auto Centrs automobiļiem piedāvās garantiju, kas ir vērtīgs ieguldījums klienta sirdsmieram. 
 
Tāpat kā līdz šim, Baltijas Auto Centrs saviem klientiem piedāvā auto iegādei nepieciešamos finanšu pakalpojumus – operatīvo un finanšu līzingu, kā arī apdrošināšanu.Lietotie auto: dažādi vecumi, dažādi ieguvumi
Lai saņemtu jaunumus no Baltijas Auto Centra mājas lapas, reģistrējieties
ŠEIT
Mercedes-Benz
www.mercedes-benz.lv
Domenikss
www.domenikss.lv
Proven Exclusivity
Top.LV
Top Site Statistika - TopSite.lv