Jaunumi

4 apsvērumi, pērkot un pārdodot auto

27.05.2016
Izmantojot labas reputācijas lietoto auto tirdzniecības uzņēmuma pakalpojumus, klients var būt mierīgs par labu darījumu. Taču vienmēr ir noderīgi zināt, kādi faktori var ietekmēt automobiļa vērtību. Lūk, daži, par ko iesaka aizdomāties Baltijas Auto Centra speciālisti.

Cik nobraucis
 
Bieži svarīgākā robežšķirtne lietota spēkrata mūžā ir 100 000 km nobraukuma sasniegšana.
Ja vien auto ekspluatēts godprātīgi, tā pirmais turētājs būs baudījis no tehniskām ķibelēm brīvu braukšanu, savukārt nākamais īpašnieks var rēķināties, ka, pat  ja nāksies nomainīt kādu dabiski nolietojušos detaļu, braucamais kalpos uzticami, neprasot ārkārtējus ieguldījumus.
Iepazīstoties ar lietoto auto piedāvājumu, jūs pamanīsiet, ka spēkrats ar, piemēram, 95 000 km var būt novērtēts augstāk nekā braucamais ar 105 000 km, lai gan otrā stāvoklis neatšķiras vai ir pat labāks. Par to ir vērts atcerēties, ja apsverat sava automobiļa pārdošanu, piemēram, tuvojoties līzinga perioda beigām. Pircējam pats galvenais tomēr ir un paliek auto stāvoklis.

Kā un kur veikts serviss
 
Šajā jautājumā viss ir vienkārši: caurredzama auto vēsture apliecina, ka auto īpašnieks punktuāli veicis apkopes servisā pie autorizētā dīlera un izmantojis oriģinālās rezerves daļas, tātad ir labas izredzes, ka darījums būs izdevīgs gan pārdevējam, gan pircējam.
Neļaujieties zemas cenas vilinājumam, ja ir šaubas par auto vēsturi!

Aprīkojums
 
Pērkot lietotu braucamo, novērtējiet, vai tā aprīkojums ir tipisks automobiļa modelim un klasei. Piemēram, jūs visdrīzāk varētu atrast prestižas markas auto ar manuālo pārnesumkārbu vai sēdekļu auduma apdari, bet vai tas nesamazinās jūsu izredzes auto izdevīgi pārdot tālāk?
Jauna auto gadījumā viss atkarīgs no vēlmēm un iespējām, taču atcerieties, ka dāsna papildaprīkojuma uzstādīšana ne vienmēr proporcionāli ietekmēs auto atlikušo vērtību. Te pareizo izvēli palīdzēs izdarīt kvalificēts, godprātīgs pārdevējs.

Vērtības atšķirības
 
Ticiet vai nē, bet viena gadagājuma automobiļu cena – atkarībā no nobraukuma, stāvokļa un ekspluatācijas vēstures – var atšķirties par trim, četriem un pat pieciem tūkstošiem eiro – to jums apliecinās lietoto auto tirdzniecības speciālisti.
 
To ir vērts to vērts paturēt prātā, gan sākot ekspluatēt jaunu auto, gan izvēloties lietotu.


4 apsvērumi, pērkot un pārdodot auto
Lai saņemtu jaunumus no Baltijas Auto Centra mājas lapas, reģistrējieties
ŠEIT
Mercedes-Benz
www.mercedes-benz.lv
Domenikss
www.domenikss.lv
Proven Exclusivity
Top.LV
Top Site Statistika - TopSite.lv